Do 28 lutego 2022 r. szpitale mają okazję zgłaszać się do III edycji programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie”. Dlaczego warto? O tym opowiada prezes Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu prof. Stanisław Kłęk: „Jeżeli żywienie kliniczne jest odpowiednio zrealizowane to szpital może liczyć na szereg korzyści. Po pierwsze jest to zysk dla pacjenta, dlatego że będzie miał on dużo lepszy stan odżywienia, będzie … Czytaj dalej III edycja programu „Szpital dobrej praktyki żywienia klinicznego – leczenie przez żywienie” – przedłużona rejestracja do 28.02.2022 r.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element