Wynagrodzenia farmaceutów pracujących w podmiotach leczniczych. Naczelna Rada Aptekarska wnioskuje o zmianę współczynnika pracy
Naczelna Rada Aptekarska zwróciła się w piśmie do Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia Piotra Brombera w sprawie zmiany współczynnika pracy w projekcie z dnia 1 kwietnia 2022 r. o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych.
Pismo do pobrania.


















