Wiceminister Zdrowia – Katarzyna Kacperczyk: Farmaceuci w profilaktyce. Jak zmienia się system szczepień w Polsce. Wystąpienie z konferencji Szczepienia w aptece – wiedza, praktyka, rozwój.

„To Państwo stoją za sukcesem szczepień w aptekach” – te słowa wybrzmiały wyjątkowo mocno podczas ogólnopolskiej konferencji „Szczepienia w aptece: wiedza, praktyka, rozwój”  – zorganizowanej przez Naczelną Izbę Aptekarską.

Gościem specjalnym wydarzenia była Wiceminister Zdrowia, Katarzyna Kacperczyk, która w swoim wystąpieniu podsumowała dotychczasowe osiągnięcia i nakreśliła plany resortu na najbliższe miesiące.

Więcej relacji z konferencji na: konferencjafarmaceutow.pl

Podziel się !
  • Nowy Lek
Pokaż przyciski
Ukryj przyciski