Technik farmaceutyczny sam w aptece?
To projekt, który pojawił się m.in. na Węgrzech czy w Niemczech, a już 8 czerwca 2026 podobne projekty będą dyskutowane podczas Parlamentarnego Zespołu ds. Regulacji Rynku Aptecznego i Produktów Leczniczych.
Zapraszamy Państwa do śledzenia transmisji na stronach sejmu, wysłuchania naszego stanowiska i dyskusji w komentarzach pod tym postem.
Jesteśmy ciekawi Waszego głosu, przez te kilka następnych dni przygotowujemy się z całym zespołem Naczelnej Izby Aptekarskiej do debaty w tej sprawie.
W naszej ocenie to niebezpieczny zapis ograniczający dostęp do leków, ale także otwierający na przyszłość możliwość całkowitego zniesienia obecności farmaceuty w aptece.


















